<----> Képek | WoW-Hungary
KERESÉS
RECRUIT - aki keres talál
A Tribe Called Quest @ Arathor
Ha kulturált vagy, itt a helyed!
A Tribe Celled Quest @ Arathor
Healereket és dps-eket keresünk hc progress-re!
New Moon @ Ragnaros
Klánunk Mythic Raidekre keres megbízható játékosokat!
Shattered Legends @ Arathor
Hétvégi Guildünk keres Legion-re aktív PvE orientált játékosokat!
+ új recruit beküldése
topik Loot
 Sziasztok!Valaki eltudná magyarázni nekem részletesen mi is a lootolás lényege? Nem tudom felhúzni a karakterem ilvl-jét. Pedig elég sokat játszok, de egyszerűen nem ad be új cuccokat!
Perseus - 3130 napja
topik wow_ft_32705
wow_b_32705
qinqshuh - 3198 napja
topik wow_ft_32704
wow_b_32704
Samantha Fraser - 3200 napja
topik wow_ft_32703
wow_b_32703
Samantha Fraser - 3200 napja
topik wow_ft_32702
wow_b_32702
Samantha Fraser - 3200 napja

Képek
csiszi1300 Tájkép
csiszi1300 - 5968 napja
5
Szerintem nagyon szép kép lett.
Tájkép
Narez A jó régi DotA :)
Narez - 5968 napja
13
Remélem még emlékeztek a régi pvp kezdetekre , a dotára Smiling
A jó régi DotA :)
Ogyi Akama és Maiev
Ogyi - 5971 napja
23
"Take this as my promise to you that when the time comes and you face Illidan, I will be on your side."
Akama és Maiev
Frosty WoW nyelvlecke
Frosty - 5971 napja
30

Capiche?

(At elf néninek forrás)

Szerk.: TCs kérésére kiegészítésWoW nyelvlecke
Phoenixhunt Coldarra
Phoenixhunt - 5972 napja
10
Erről még szerintem nem volt sok screenshot.
Coldarra
Orsforizs Tájkép
Orsforizs - 5972 napja
13
Miközben repültem észrevettem, hogy milyen szép az alant elterülő táj, és gyorsan lekaptam... SmilingTájkép
Indzsamandzso Anachronos
Indzsamandzso - 5973 napja
13
Takarodj vissza a homályba! Itt úgyse jössz át!  Anachronos
Ogyi Magtheridon
Ogyi - 5973 napja
3
Magtheridon ha jól tudom Mannoroth egyik szolgálója és Outland volt királya volt.
Magtheridon
Orsforizs Karazhan
Orsforizs - 5973 napja
35
A régi szép időkre emlékezvén... Smiling De szeret(t)em ezt a helyet. Szerintem van egy olyan "misztikus" szépsége a báltermekkel, folyosókkl, tornyokkal... Egész képgyűjteményem van a helyről...Karazhan
Szörfözgettem a neten és erre a gyönyörűségre leltem... Ha már volt, akkor bocsi...Goblinok  /Cataclysm/
naviah Az én kis warlockom
naviah - 5974 napja
11
Ő az én warlockom,Naviah. Ez a második WoW-os rajzom (az első az előző karakteremet,egy trollt ábrázolt),kíváncsi lennék a véleményetekre. Kezdő vagyok,és kezeket-lábakat nem igazán tudok rajzolni. A lábfejét és a staffja végét levágta a scanner,harmadszori próbálkozásra sem tudtam egészben feltölteni.Az én kis warlockom
Ogyi Velen
Ogyi - 5975 napja
17

Velen
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat
World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries.
wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | VideoSmart.hu