<----> Képek | WoW-Hungary
KERESÉS
RECRUIT - aki keres talál
A Tribe Called Quest @ Arathor
Ha kulturált vagy, itt a helyed!
A Tribe Celled Quest @ Arathor
Healereket és dps-eket keresünk hc progress-re!
New Moon @ Ragnaros
Klánunk Mythic Raidekre keres megbízható játékosokat!
Shattered Legends @ Arathor
Hétvégi Guildünk keres Legion-re aktív PvE orientált játékosokat!
+ új recruit beküldése
topik Loot
 Sziasztok!Valaki eltudná magyarázni nekem részletesen mi is a lootolás lényege? Nem tudom felhúzni a karakterem ilvl-jét. Pedig elég sokat játszok, de egyszerűen nem ad be új cuccokat!
Perseus - 3130 napja
topik wow_ft_32705
wow_b_32705
qinqshuh - 3198 napja
topik wow_ft_32704
wow_b_32704
Samantha Fraser - 3200 napja
topik wow_ft_32703
wow_b_32703
Samantha Fraser - 3200 napja
topik wow_ft_32702
wow_b_32702
Samantha Fraser - 3200 napja

Képek
Orsforizs Feralas
Orsforizs - 5948 napja
8
Feralas again... I hope, you're enjoy... Eye-winkFeralas
Orgrimmar egy igen jellegzetes része szép megvilágítással és egy nőies orkkal.
-Gyönyörűűű vagy, ba*meg! Sticking out tongue
Orgrimmar, Drift...ööö...Drag
Szerintem Howling Fjord az egyik legszebb, legkidolgozottabb terület Northrenden! Épp itt repültem, amikor úgy gondoltam, megörökítem a tájat! Bocsánat, hogy a karakterem is a képen van, legközelebb ne lesz rajta Smiling Első képem, várom a pozitív és negatív visszajelzéseket!
A fjordok földje
Orsforizs Goblin szobor
Orsforizs - 5948 napja
5
Íme másik képem, ami nekem nagyon bejött. A baj csak a kis horgászó dwarf... Remélem tetszik Eye-winkGoblin szobor
OverCast Bloodmyst
OverCast - 5949 napja
4
Felfedező utam során sikerült lekapnom ezt a gyönyörű jelenséget Smiling
Bloodmyst
OverCast Bloodmyst
OverCast - 5949 napja
0
Felfedező utam során sikerült lekapnom ezt a gyönyörű jelenséget Smiling
Bloodmyst
Remélem nem lövök bakot és nincs feltöltve. Amúgy ez a kép szerintem zseniális. Tuti full grafika, sőt talán fel is dobva, és domborítva.
kis plusz, Booty Bay témához
Remélem nem hurrogtok le, és tetszik, legalább egy kicsit. Merthogy ez egy WCIII mapom, de szinte csak WoW doodadokkal tehát azért nem olyan off.

Remélem színesteni tudtam kicist a kukkert. Olyan zöldesre...
Feralas style mocsár :P
the lichking Lich King
the lichking - 5949 napja
23

Lich King
Orsforizs Booty Bay
Orsforizs - 5949 napja
7
Remélem tetszik. Gondoltam elmegyek Booty Baybe és készítek pár Screenshot-ot. Nos, ebből csak kettő lett -szerintem- szép... A régi BB-s képeim közül volt még egy pár, úgyhogy ha valakit érdekel majd szépen lassan mértékkel; nem egyből 20-at, de feltöltöm. Ha valakit érdekel az kérem írja le...  SmilingBooty Bay
the_firefalcon Köménygyerek
the_firefalcon - 5949 napja
15
Üdv mindenkinek! Smiling Szólítsatok, the_firefalconnak, falconnak vagy akár rendes nevemen, Viktornak. "Új" vagyok itt. Azért írtam idézőjelben, hogy új, mert valójában több hónapja figyelemmel kísérem az oldalt, mint regisztrálatlan tag, bár figyelmem kb, 80%-át a Kukkerre fordítom.Köménygyerek
Érkezem a gnóm rajzal, ezt a címet találtam ki neki Smiling jöhetnek a vélemények és hogy milegyen legközelebb
Kipukkant a Gjon Der genya
Emlékeztek még az ősrégi instára? Ahn'Qiraj templom
(javitottam, mert a professzoroknak nem teccik..ugye orzsforizs?)
Ahn'Qiraj templom romjai
nosy Feel my Fire :D
nosy - 5950 napja
6
Ugydöntöttem hogy ezt még megosztom most veletek és holnapra remélem jön egy részletes és jobb gnóm rajz
Feel my Fire :D
Nem tudom miért eztr találtam ki címnek, csak valahogy jól hangzott...
Enjoy...Winterspring -az örök szépség birodalma-
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat
World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries.
wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | VideoSmart.hu