|
Yata Scarlet Crusader |
|
![]() |
Impresszum, jogi nyilatkozat | Kapcsolat World of Warcraft is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark or registered trademark of Blizzard Entertainment in the U.S. and/or other countries. wow.lap.hu | mmorpg.lap.hu | Computerworld.hu | PCWorld.hu | GameStar.hu | VideoSmart.hu |
![]() |
Worgen
Hehe, hát jah...
Múltkori Onyxia:
két hunter sapka-->disenchant mindkettő
a csontiidézős könyv-->disenchant
onyxia feje-->senki nem needelt, mire a raidleader felcsattant, hogy mindjárt elviszi ő, leadja, és előttünk disenchantolja a rewardot, ekkor elvitték.... :twisted:
Másik móka:
Ragnaros megdöglött, kidobálta a lila cuccait, szinte mindegyikre csak egy vagy max két need érkezett.
Kéknek kidobta az Elder Wizard's Mantlet--->hét vagy nyolc need ment rá! :D :D :D
Gnomeregan Exile
A másik ami nagyon gáz az a dupla loot :P
Tegnap első BWL-ünkön leöltük Razorgore-t, mindenki vágyakozva várat, hogy mit dobott az a dög... erre belenézek... duplaloot...
2* Bindings of Transcendence meg az a semmire nem jó Hunter GEM :P
Universalix - lvl 70 BE Mage A vér kötelez - Quel'Thalas
Cyranius - lvl 70 BE Priest Va
Gnomeregan Exile
Na a setekről ne is beszéljünk Golemaggnál...
2 druidánknak megvolt már a Chest, na mondom jó bejövök a druidával, hogy ne legyen DE a Cenarion ha kiesne. Erre mi esik? Arcanist Robe... amit elvittem volna a Mageel... következő MC Golemagg szokás szerint... elfelejtettem váltani karit, így a mageel maradtam bent. Hát persze, hogy nem esett az Arcanist, viszont esett a Cenarion chest, ami DE lett... aszem no comment :P Szívasson már mást a Blizz :evil: Egyébként eddig 22 Tier1 chest esett, ebből 2 Arcanist és 5 Cenarion (2 DE) :cry: De a prímet a Felheart viszi... 5 warlockunk van (az egyikük vasárnap volt először MC-ben) és már megvan mindnek a Robe és már volt 2 DE is :P
Universalix - lvl 70 BE Mage A vér kötelez - Quel'Thalas
Cyranius - lvl 70 BE Priest Va
Gnomeregan Exile
:P
golemaggrol ne beszeljuk mert sirok :D
(kb 40x oltuk meg (az ugye 80 tier1 robe), ebbol esett 5 (ÖT) prophecy... de nembaj, mert kb minden heten disenchantolunk egy arcanist robe-ot helyette...)
sztem valamit buheraltak dropokkal, mert 2 honapja 1 mc runbol kiesett full cenarion set ... lol?
Gnomeregan Exile
A Blizz dropratere inkább nem mondok semmit....
Eddig 11* öltük le Golemaggot MC-ben és még nem esett egyetlen Staff of Dominance sem (bezzeg Azuresong Magebladeből már vagy 4 :P), holott az egyik legnagyobb esélyt írja rá allak és thott :-/
De legalább 4 Ragnarosból már esett 2 Netherwind gatyó eddig ;-)
Universalix - lvl 70 BE Mage A vér kötelez - Quel'Thalas
Cyranius - lvl 70 BE Priest Va
Gnomeregan Exile
jah umbrage hamarabb bemakolt egyet... kar hogy csak a szerencsen mulik :D
(11-12 killbol 1x sem esett eddig.. gg blizz a random dropoddal egyutt)
ellenben esett mar 2-3 olyan hand of nefarian mace, aminek meg kisebb a droprateje... ki erti ezt.. :roll:
Bloodscalp Hunter
A kardból Umbrage-nek van egy egy egész hete, szóval tiétek a második. Gracca hozzá!
Scarlet Crusader
Volt 2 pala kesztyű... :) és csók, annyi elég is :P :P a kard meg pass :P
Murloc
Hol vannak a pala chestek? :?:
A kard nem server first?
Nomac Lvl 60 UD Priest Ragnaros
Bodri Lvl 60 DWORF Priest Arathor
Gumicsiga Lvl 3x Mage
Scarlet Crusader
Na linkelem akkor :D :D ha már kérted :D remélem senki nem fog haragudni :)
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=16923 - 2. :D Grat Mix :)
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19364 - sokak szerint a legjobb fegyó :) sztem meg a legrondább :P gratu Sasnak :)
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19375 - azt hittem a pala rare sapi után semmi se lehet ronda... tévedtem :P Grat Avu ;)
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=16942 - 2. :D grats Ludas :)